Elegancki parasol to gadżet czy element garderoby ?

Modne dodatki to niezwykle ważny detal każdej z naszych codziennych stylizacji – zarówno damskich jak i męskich. Jednym z często lekceważonych elementów staje się parasol, a szkoda, bowiem elegancki model z pewnością doda całej garderobie nuty wyrafinowania, klasy i praktyczności zarazem. Co więcej, nieestetyczny i niedopasowany do zestawu parasol, może skutecznie zrujnować całe dobre wrażenie. Dlaczego elegancki parasol to dodatek, w który warto zainwestować?

Parasol i jego znaczenie na przestrzeni lat

Parasol to element garderoby, który przed laty był wyznacznikiem elegancji i stylu. Kobiety wykorzystywały go głównie jako efektowną ozdobę i ochronę przed słońcem – opalenizna zdecydowanie była faux pas. Mężczyźni z kolei łączyli eleganckie długie parasole z kapeluszami, dopełniając swój codzienny wygląd. Obecnie parasole znacząco się zmieniły. Wśród parasoli królują obecnie ciemne motywy, które doskonale wpasowują się w deszczową aurę lub szalone modele, które nie zawsze współgrają z naszymi stylizacjami. Najczęściej służą one jedynie ochronie przed deszczem, przez co ich właściwy dobór do ubioru straciły na popularności. Czyż nie miło byłoby wrócić do dawnych zwyczajów i stawiać na elegancję i dobór parasoli, które prezentują się stylowo?

Praktyczny, ale ma w sobie coś więcej!

Oczywistą oczywistością jest, że parasol ma służyć przede wszystkim ochronie przed deszczem, jednak może stać się on również eleganckim i modnym dodatkiem. Elegancki parasol można porównać do zegarka który ze swojej pierwotnej funkcji wskazywania godziny, awansował na główny element męskiej biżuterii. Stylowy parasol może dodać naszym zestawom tzw. kropkę nad i, doskonale dopełniając proste stylizacje efektownym akcentem. Czarne parasole Weisner doskonale załagodzą krzykliwe kompozycje, a barwne ożywią nasz ubiór w pochmurne dni. To dodatek jak torebka czy piękne obuwie, który może zrobić całą stylizację!

Dlaczego warto wybrać parasol wysokiej jakości?

Każdy element naszej garderoby świadczy o nas. Jest wyrazem naszego stylu, gustu, samopoczucia w dany dzień, jak również elegancji czy szacunku dla okoliczności. Zarówno parasole długie jak i krótkie, ciemne, jasne czy we wzory mogą stanowić doskonałe dopełnienie każdej stylizacji, czyniąc ją idealnie dopasowaną do okazji. Stylowe i eleganckie parasole wysokiej jakości Weisner to inwestycja na lata, a ich klasyczne wzory np. ponadczasowa czerń z dodatkiem elementów z drewna, z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody. Masz już swój ideał?